انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر گردشگری مستلزم دانستن چه نکاتی است؟

سفر گردشگری مستلزم دانستن چه نکاتی است؟

سلام به همه دوستان خوبم. احوال شما؟ چطورین خوب هستین دوستان کلیدستانی؟ دوستان امروز یه مقاله تحلیلی طور آماده کردم براتون. تحلیلی از این نظر که تحلیل خودم هست و امیدوارم راضی باشین Blush
در انتهای مطلب البته منبعی رو که خودم از روی اون مطالعه کردم ذکر می کنم. عرضم به حضورتون که خواهران و برادران! چرا وقتی میخواین بری جایی گردشگری همینجوری پا میشین میرین؟ حالا چه مقصد داخلی چه خارجی! خارجی که اصلا بدتر
طرف پا شده همینجوری رفته مالزی کلی خرج کرده بعد برمی گرده بهش میگی کجا رفتی؟ میگه بازار فلان و فلان و فلان و یه باغ وحش و مک دونالد هم ناهار خوردیم!!!!!!! همین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Angry Angry Angry
بابا مالزی یکی از زیباترین کشورهای آسیاست مثلا... اصلا آسیا هم نه! جهان! بعد طرف پا میشه میره اونجا خرید که مثلا جنس مارک بگیره... واقعا چی بگه آدم به اینا؟؟؟؟
عزیزان شما قبل از اینکه برید سفر لازمه چندتا مسئله رو بررسی کنید... اولی ش محل اقامت هست... کجا میخواین برین؟ چه هتل هایی داره؟ قیمت هاش چجوریه؟ بقیه راضی بودن یا نه؟ برین سایت Hotels اونجا راحت همه این مواردی که گفتم رو بررسی کنید. اصلا رزرو هم می تونید انجام بدید.
[عکس: c529fff0-bdc1-11e5-b636-d89d672bfba8.jpg]

کدوم رستوران میخواید غذا میل کنید؟ یه سر تشریف ببرین TripAdvidor مشخصات اکثر رستوران ها رو اونجا می تونید ببینید و اینکه کسانی که رفتن اونجا راضی بودن یا نه. شما از همین سایت می تونید جاذبه های گردشگری مقصد خدوتون رو هم بررسی کنید. خیلی راحت!
[عکس: trip_logo.svg]

مشکل زبان دارید نمی تونید انگلیسی بخونید؟ برید وب سایت های ایرانی مثل ! کلی اطلاعات گردشگری از مهمترین کشورهای پرگردشگر دنیا اونجا هست که می تونید بررسی کنید.
تموم شد رفت به همین راحتی. حالا برین آژانس مسافرتی بلیط بخرین...
ببخشید یکم اعصابم خورد بود J امیدوارم راضی کننده بوده باشه این مقاله...

کپی فقط با ذکر منبع
ولاس، مرجع گردشگری
http://velas.mihanblog.com

پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات ، تلگرام ضد فیلتر 2023

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان