انجمن سایت کلیدستان

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اپلود فایلههای برنامه در اپلودسنتر

باسلام
دوستان من یه اپی دارم که کاربران که 200 هزارنفر هستند روزانه 2 مگ فایل به هاستم میفرستند برای ذخیره شدن
و این حجم در مدت 30 روز میشه بیش از 20 ترابایت
و من بیش از 20 ترابایت حافظه نیاز دارم که نمیتونم تامین کنم
میخواستم فایلهایی که کاربران از برنامه به هاستم میفرستند مستقیم با کدنویسی php بره تو یک اپلودسنتر و دکمه ی انتخب فایل رو بزنه و دکمه ی اپلود فایل رو بزنه و در اخر فقط لینک دانلود رو که دریافت کرد اون لینک رو داخل هاستم ذخیره کنه. و وقتی کاربر خواست فایل رو ببینه من با کدنویسی اندروید کاری میکنم که فایل رو به شکلهای مختلف به کاربر نمایش بده.
فقط نیاز به اون کد php دارم
کسی میتونه بنویسه؟
نمونه http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=458
از این تاپیک چیززیادی نفهمیدم
ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید.
پاسخ

(۱۳۹۶/۰۷/۲۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ)Dewboy نوشته: باسلام
دوستان من یه اپی دارم که کاربران که 200 هزارنفر هستند روزانه 2 مگ فایل به هاستم میفرستند برای ذخیره شدن
میخواستم فایلهایی که کاربران از برنامه به هاستم میفرستند مستقیم با کدنویسی php بره تو یک اپلودسنتر و دکمه ی انتخب فایل رو بزنه و دکمه ی اپلود فایل رو بزنه و در اخر فقط لینک دانلود رو که دریافت کرد اون لینک رو داخل هاستم ذخیره کنه. و وقتی کاربر خواست فایل رو ببینه من با کدنویسی اندروید کاری میکنم که فایل رو به شکلهای مختلف به کاربر نمایش بده.
کسی میتونه بنویسه؟
اين كليد عكس ها رو در سرور خودتون ذخيره ميكنه! شما ميخاهيد در هاست خودتون آپلود بشه يا در آپلود سنتر هايي ك وجود داره؟
اگه آپلود سنتر هاي ك در اينترنت موجوده، منظورتونه خب تقريبا ممكن نيست مگر اينكه از ربات هايي براي آپلود در هاست ميزبان استفاده كنيد ك اگه كپچر هاي امنيتي نداشته باشه قابل آپلود خواهد بود وگر ن با php  نميتونيد در هاست سايت ميزبان آپلودتون، اين كار رو انجام بدين...

با ايميل من در تماس باشيد اگه ب اين تايپيك جواب ندادم
sobhansh2011@yahoo.com
پاسخ

(۱۳۹۶/۰۷/۲۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)so2011 نوشته:
(۱۳۹۶/۰۷/۲۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ)Dewboy نوشته: باسلام
کسی میتونه بنویسه؟
اين كليد عكس ها رو در سرور خودتون ذخيره ميكنه! شما ميخاهيد در هاست خودتون آپلود بشه يا در آپلود سنتر هايي ك وجود داره؟
اگه آپلود سنتر هاي ك در اينترنت موجوده، منظورتونه خب تقريبا ممكن نيست مگر اينكه از ربات هايي براي آپلود در هاست ميزبان استفاده كنيد ك اگه كپچر هاي امنيتي نداشته باشه قابل آپلود خواهد بود وگر ن با php  نميتونيد در هاست سايت ميزبان آپلودتون، اين كار رو انجام بدين...

با ايميل من در تماس باشيد اگه ب اين تايپيك جواب ندادم
sobhansh2011@yahoo.com

دوست عزیز ممنون از پاسختون
من میخوام تو یه اپلودسنتر اپلود شه فایلها و اون اپلودسنتر کپچا نداره 
ببینید مسیر انتقال فایل به این صورت هست
کاربر>برنامه اندروید>ارسال فایل>php>اپلود فایل دراپلودسنتر>php>ذخیره ی لینک دانلود فایل در هاست خودم

حالا این وسط نمیدونم چجوری با php باید اینکاررو بکنم
ربات چی هست؟باید برنامه نویسی کنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط شماره مجازی امارات

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان